سرور HPE DL385 G10

ارسال شده توسط admin | در دسته بندی وبلاگ

سرور HPE DL385 G10

آیا شما به یک پلتفرم خاص برای مجازی سازی نیاز دارید که تمرکز خاصی بر روی حافظه دارد؟ چیزی مانند EPYC را امتحان کنید. شرکت Hewlett Packard Enterprise در حال گسترش ایمن ترین سرورهایی با استاندارد تجاری و صنعتی می باشد که شامل سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 است که از پردازنده های جدید سری AMD EPYC 7000 پشتیبانی می کند. این پلتفرم با امنیت و انعطاف پذیری که مورد انتظار شماست طراحی شده است تا بتوانید در فعالیت های تجاری عظیم از آن بهره مند شوید. با پشتیبانی از 64 هسته، 32 عدد DIMM و یا 4 ترابایت حافظه رم، تا 24 درایو NVMe، سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 را به ارزان ترین انتخاب برای کارهای مجازی سازی شما تبدیل می کند که ایمنی بی نظیری دارد.

تازه های این مدل

ایمن شده توسط HPE Silicon Root of Trust  و  AMD EPYC Secure Processor

ارائه 32 هسته و 2 ترابایت برای هر پردازنده

ماژولار بودن شاسی سرور با انعطاف پذیری ذر بخش درایوها

گزینه های مالی از طریق HPE Financial Services

ویژگی ها

نوآوری های امنیتی

سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 درون خود با موارد امنیتی لازم، ایمن شده است که با Silicon Root of Trust آغاز می شود. این در حالیست که شرکت Hewlett Packard Enterprise تنها ارائه کننده سرورهایی با این استاندارد است.

میلیون ها خط کد فریمور قبل از بالا آمدن سیستم عامل، خوانده می شوند. با استفاده از Runtime Firmware Validation که با HPE iLO Advanced Premium Security Edition فعال می گردد، فریمورهای سرور بصورت 24 ساعته بررسی و تایید می شوند.

Secure Recovery به فریمور سرور اجازه می دهد تا در صورت بروز مشکل، به بهترین وضعیت خود بازگردد.

پردازنده AMD EPYC چندین ویژگی امنیتی را در اختیارتان قرار می دهد که شامل پردازنده ایمن AMD، رمزنگاری ایمن حافظه (SME) و مجازی سازی رمزنگاری شده و ایمن (SEV) می شود. این ویژگی ها برای فعال سازی Secure Root-of-Trust, Secure Run,  و  Secure Moveکاربرد دارند.

طراحی منعطف

سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 ساشی قابل تغییر و منعطفی دارد که شامل ماژولار بودن drive bay می باشد که این می تواند تا 30 هارد دیسک SFF، تا 19 عدد LFF و یا تا 24 درایو NVMe را در کنار 3 پردازنده گرافیکی دوگانه پشتیبانی کند.

استاندارد HPE Smart Array S100i Software RAID برای m.2 boot داخلی و HPE Smart Array Essential  و  Performance RAID Controllers که دوباره طراحی شده اند، می توانند هم SAS و هم HBA را پشتیبانی کنند.

با وجود 4 کارت شبکه 1GbE شما می توانید بین HPE FlexibleLOM  و یا  PCIeانتخاب کنید.

کارایی در کلاس جهانی

سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 استانداردهای صنعتی جهانی را با خود دارد که می تواند پردازنده های سری AMD EPYC 7000 را با 32 هسته، 12 گیگابایت SAS و 4 ترابایت HPE DDR4 SmartMemory پشتیبانی کند.

پشتیبانی تا 3 پردازنده گرافیکی دوگانه و یا 5 پردازنده گرافیکی تک برای افزایش کارایی

خدماتی برای تجارت های بزرگ و راحتی در توسعه آن

سرور HPE ProLiant DL385 Gen10 با مجموعه کاملی از خدمات HPE Pointnext می آید و بسیار کارآمد است

سرویس های HPE Pointnext تمامی مراحل IT را آسان می کنند و می تواند به راحتی قابل مدیریت باشد.

پشتیبانی از سرویس هایی مانند HPE Flexible Capacity, HPE Datacenter Care, HPE Infrastructure Automation, HPE Campus Care, HPE Proactive Services and multi-vendor coverage.

 

تجهیزات استوریج
خرید سرور

0 دیدگاه | سپتامبر 11, 2018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 2 =